DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

toya sphynx

O nás

  O nás...

  Vítejte v našem světě Toyaskin, CZ......malá chovatelská stanice dokonalých stvoření jménem Kanadský sphynx, která je registrovaná u mezinárodní organizace FIFe. Celá naše rodinka bydlí a užívá si v bytě na Praze 9.

  Máme spoustu snů, ten důležitý je, aby si toto plemeno našlo tolik obdivovatelů, kolik si zaslouží, protože ten kdo nepoznal sphynxe, nepoznal tak zvláštní lásku ke zvířeti. Rádi bychom, aby toto plemeno zůstalo takové, jaké je a proto uznáváme pouze odchovy s PP. Koťátka, která pustíme dál do chovu vybíráme sami - typově velmi pěkné a kvalitní jedince, a ty, kteří mohou chov kanadských sphynxů obohatit.... Nevhodným pářením a křížením mohou bohužel vzniknout jedinci, kteří se od pravého sphynxe liší nejen vzhledem ale i povahou, kterou jsou tyto kočky tak kouzelní a jedineční...

  Naše kočičky s námi sdílejí nejen domácnost, ale i naše postele, jsou naše rodina a pro nás neskutečně důležití, proto se jim snažíme dát vše co tak potřebují... a proto novými majiteli našich koťátek mohou být jen zodpovědní, hodní a laskavý lidé, kteří se v podstatě přidají do naší Toyaskin rodiny, která je kdykoliv připravená poskytnou pomoc a radu či jen ucho k vyslechnutí  Rodinu, která jim dá stejnou péči a velkou lásku odměníme neskutečným mimozemšťánkem, který zcela uloví Vaše srdce.

  Abychom měli jistotu, že našim kočičkám nic nechybí - mají velmi dobrou veterinární péči a každoroční testování na HCM... A samozřejmě to ostatní, ale to se již dočtete v oddělní péče o naše sphynx.

  Takže spoustu úsměvu pro nadšence a milovníky sphyxn přeje Tomáš, Jakub a naši sphynxíci... a nezapomeňte nás pravidelně zahrnovat otázkami, rádi odpovíme na vše co budeme umět zodpovědět